SPREAD

Moneyline

Total

Friday 12:00 PM ET

Polonia Warszawa vs Bron Radom

POLONIA WARSZAWA

BRON RADOM

DRAW

PRE--POLAND 3 LIGA - Nov 16

Saturday 7:30 AM ET

MKS Kaczkan Huragan Morag vs Concordia Elblag

MKS KACZKAN HURAGAN MORAG

CONCORDIA ELBLAG

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

Unia Skierniewice vs Mlks Znicz Biala Piska

UNIA SKIERNIEWICE

MLKS ZNICZ BIALA PISKA

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

Olimpia Zambrow vs TS Sokol Aleksandrow Lodzki

OLIMPIA ZAMBROW

TS SOKOL ALEKSANDROW LODZKI

DRAW

Saturday 8:00 AM ET

MLKS Unia Janikowo vs OKS Swit Skolwin Szczecin

MLKS UNIA JANIKOWO

OKS SWIT SKOLWIN SZCZECIN

DRAW

Saturday 11:00 AM ET

SKS Baltyk Gdynia vs MKP Kotwica Kolobrzeg

SKS BALTYK GDYNIA

MKP KOTWICA KOLOBRZEG

DRAW

Saturday 12:00 PM ET

MKS Nielba Wagrowiec vs KKS 1925 Kalisz

MKS NIELBA WAGROWIEC

KKS 1925 KALISZ

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

Polonia Sroda Wielkopolska vs Gwardia Koszalin

POLONIA SRODA WIELKOPOLSKA

GWARDIA KOSZALIN

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

Pogon II Szczecin vs Kp Starogard Gdansk

POGON II SZCZECIN

KP STAROGARD GDANSK

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

Sokol Kleczew vs Gornik Konin

SOKOL KLECZEW

GORNIK KONIN

DRAW

Saturday 5:00 AM ET

Chemik Police vs Baltyk Koszalin

CHEMIK POLICE

BALTYK KOSZALIN

DRAW

Saturday 11:00 AM ET

LZS Starowice vs Ruch Chorzow

LZS STAROWICE

RUCH CHORZOW

DRAW

Saturday 7:30 AM ET

Rekord Bielsko Biala vs KS Row 1964 Rybnik

REKORD BIELSKO BIALA

KS ROW 1964 RYBNIK

DRAW

Saturday 7:30 AM ET

Zaglebie II Lubin vs KS Polonia Bytom SA

ZAGLEBIE II LUBIN

KS POLONIA BYTOM SA

DRAW

Saturday 7:30 AM ET

MKS Kluczbork vs Miedz Legnica II

MKS KLUCZBORK

MIEDZ LEGNICA II

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

Pniowek Pawlowice Slaskie vs KS Lechia Zielona Gora

PNIOWEK PAWLOWICE SLASKIE

KS LECHIA ZIELONA GORA

DRAW

Saturday 7:30 AM ET

Gornik Zabrze II vs Gwarek Tarnowskie Gory

GORNIK ZABRZE II

GWAREK TARNOWSKIE GORY

DRAW

Saturday 7:30 AM ET

Foto-Higiena Gac vs HKS Ruch Zdzieszowice

FOTO-HIGIENA GAC

HKS RUCH ZDZIESZOWICE

DRAW

Saturday 7:30 AM ET

KS Sleza Wroclaw vs Stal Brzeg

KS SLEZA WROCLAW

STAL BRZEG

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

MKS Piast Zmigrod vs Slask Wroclaw II

MKS PIAST ZMIGROD

SLASK WROCLAW II

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

KS Wisloka Debica vs Avia Swidnik

KS WISLOKA DEBICA

AVIA SWIDNIK

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

KS Hutnik Krakow SSA vs Podhale Nowy Targ

KS HUTNIK KRAKOW SSA

PODHALE NOWY TARG

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

KSZO SSA Ostrowiec Sw. vs Orleta Radzyn Podlaski

KSZO SSA OSTROWIEC SW.

ORLETA RADZYN PODLASKI

DRAW

Saturday 6:00 AM ET

Sokol Sieniawa vs Jutrzenka Giebultow

SOKOL SIENIAWA

JUTRZENKA GIEBULTOW

DRAW

Saturday 11:00 AM ET

KS Hetman Zamosc vs LKP Motor Lublin

KS HETMAN ZAMOSC

LKP MOTOR LUBLIN

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

Siarka Tarnobrzeg vs MKS Podlasie Biala Podlaska

SIARKA TARNOBRZEG

MKS PODLASIE BIALA PODLASKA

DRAW

Saturday 7:00 AM ET

Korona II Kielce SA vs LKS Wolczanka Wolka Pelkinska

KORONA II KIELCE SA

LKS WOLCZANKA WOLKA PELKINSKA

DRAW

PRE--POLAND 3 LIGA - Nov 17

Sunday 7:00 AM ET

KS Ursus Warszawa vs Rks Radomsko

KS URSUS WARSZAWA

RKS RADOMSKO

DRAW

Sunday 5:15 AM ET

Lechia Tomaszow Mazowiecki vs KS Pelikan Lowicz

LECHIA TOMASZOW MAZOWIECKI

KS PELIKAN LOWICZ

DRAW

Sunday 10:00 AM ET

Pogon Grodzisk Mazowiecki vs KS Ruch Wysokie Mazowieckie

POGON GRODZISK MAZOWIECKI

KS RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE

DRAW

Sunday 7:00 AM ET

KS Wasilkow vs MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki

KS WASILKOW

MKS SWIT NOWY DWOR MAZOWIECKI

DRAW

Sunday 7:30 AM ET

Radunia Stezyca vs KS Mieszko Gniezno

RADUNIA STEZYCA

KS MIESZKO GNIEZNO

DRAW

Sunday 7:30 AM ET

Grom Nowy Staw vs JKS Jarota Jarocin

GROM NOWY STAW

JKS JAROTA JAROCIN

DRAW

Sunday 7:00 AM ET

Chelmianka Chelm vs FKS Stal Krasnik

CHELMIANKA CHELM

FKS STAL KRASNIK

DRAW

Sunday 7:00 AM ET

KS Wisla Pulawy vs Wisla Sandomierz

KS WISLA PULAWY

WISLA SANDOMIERZ

DRAW